אתר קורסים / קורסים בניהול / קורס יזמות עסקית
קורס יזמות עסקית נועד לסייע להוציא דברים מן הכוח אל הפועל. לכל אחד מאיתנו יש לפחות רעיון אחד מבריק, כזה שיעשה אותו מיליונר במקרה הטוב, או סתם יכסה לו את המשכנתא במקרה הרע. אם רק היה יודע כיצד לחבר אותו לאדם הנכון כדי לקדם אותו לכדי מימוש, או הרבה יותר טוב - יודע לממש אותו בעצמו, החיים היו נראים אחרת. זה יכול להיות עסק חדשני, אפליקציה גאונית לסמארטפון, מוצר צריכה, תוכנה פורצת דרך, או איזו שיטה מקורית לייעל ולפרוץ דרך כלשהי במשהו. ישנה רק בעיה קטנה ומוכרת; איך לממש ולתפעל את אותו רעיון מעולה, שיוביל אותנו בדרך הבטוחה לסוכנות לקנות פרארי חדשה.

רבים בינינו סתם משועממים מהעבודה השגרתית ומעוניינים להפוך לעצמאיים, אדונים לעצמנו במקום להיות כפופים לאחרים כשכירים, אבל פשוט תקועים כי לא יודעים איך לעשות את זה בפועל, אנו מפחדים להמר על הבלתי ידוע, בתחום אותו עלינו ללמוד מאפס לפני שנוכל לעמוד על הרגליים, להבין את התפעול הנכון, ומהי הדרך הראויה לנהל ולקדם את המיזם עליו חלמנו. בדרך הקשה הזו אנחנו עלולים לשרוף חסכונות, לוותר על כל מה שהשגנו עד היום במקום העבודה הקודם, וכולנו יודעים שמי שמהמר על כל הקופה יכול להרוויח בגדול, אבל גם להפסיד בענק.
כל אחד שיש לו רעיון בראש צריך כמה כלים לא מאוד מסובכים בנושא היזמות העסקית על מנת לממש אותו כהלכה. יותר מכך; גם מי שכבר מתפעל עסק עצמאי יוכל להעזר בלימודים אלו על מנת לשכלל את המאמצים, להכיר כלי תפעול וייעול חדשים שיעזרו לעסק להמריא ולפרוח.קורס יזמות עסקית

תוכן הקורס
קורס יזמות עסקית הוא בעצם קורס ניהול עסקי או קורס פיתוח מנהלים קצר ומזורז, אשר מעניק ארגז כלים שיעזור לכם לממש את עצמכם ואת שאיפותיכם הכלכליות. הקורס יסייע לכם להבין את התנהלות השוק בענף הספציפי שלכם ובכלל, איך מתחילים את הקמת העסק, איך מנתחים את כדאיות הקמת העסק, גיבוש רעיון, פתיחה ועיצוב, איך מתמודדים מול מתחרים, ניהול מוצר, איך להשיג ולשמר לקוחות בעידן תחרותי, איך מנהלים כספים וספרי חשבונות, התמודדות מול מוסדות ממשלתיים כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע"מ ובנקים. בעלי נסיון ילמדו אתכם בו איך לבנות תוכנית עסקית וללכת איתה צעד אחר צעד בבטחה. בתקווה שהעסק ילך ויגדל, תקבלו מידע גם על העסקת עובדים ודיני עבודה. בקיצור- תקבלו את כל התכנים החל מהצעד הראשון ועד לניהול היומיומי של אימפריה קטנה.

מסלולי לימוד מסויימים הם ייעודיים עבור סוג מסויים של יזמויות ועסקים בתחום פרטני, למשל קידום מכון קוסמטי, פיתוח עסק בתחום האלכוהול, בענפי התיירות או הסלולר. קורסים אחרים זוכים לעידוד מצד משרד הכלכלה, וכך אפשר להירשם אליהם במחיר מסובסד וכדאי במיוחד דרך מרכזי מט"י הפרוסים בכל הארץ ונועדו בדיוק למטרה זו – טיפוח היזמות הפרטית במשק.

המסלולים שתוכלו לסקור בעמודים הבאים אינם לימודי תעודה במנהל עסקים או אפילו קורס פיתוח מנהלים, אלא מתן כלי עזר עסקיים ליזמים קטנים עם רעיונות גדולים. בהתאמה, הלימודים לרוב נערכים בשעות הערב, ואורכים מספר עשרות שעות לימוד בלבד. כמו כן אין תנאי קבלה כלשהם מלבד הרצון לפתוח עסק. התלהבות, מוטיבציה וחריצות הם הכרח על מנת להפיק את המיטב ולממש את הידע שנרכש בקורס.

ניתן למצוא בקלות קורס יזמות עסקית כמעט בכל מקום בארץ. תל אביב, חיפה, ירושלים, רעננה, כפר סבא ועוד. בנוסף לימודים אלה מתקיימים גם במכללות- גם מכללות שזהו תחום עיסוקן המרכזי וגם מכללות העוסקות בתחומים שונים.

קרא עוד על קורס יזמות עסקית

נמצאו 5 קורסים

יזמות עסקית מעשית


מכללת פסגות
יזמות הינה הבסיס של כל כלכלה בריאה אך בעולם המודרני לא מספיק שיש לך רעיון טוב, כשרון ומוכנות לעבודה קשה. כיום מתפרסת היזמות על פני תחומים שונים ומגוונים אשר יזמים
רחובותהרצליה-תל-אביבחיפהירושליםבאר שבערמת גן

ניהול מעשי לבעלי עסקים


ABS ביה"ס למסחר ועסקים
מיני-תוכנית לימוד במנהל עסקים לבעלי עסקים בלבד. הקורס עוסק בנושאים העיקריים שחיוניים לניהול עסק משגשג, מרוויח ומתפתח. הגלובליזציה מכתיבה מציאות עסקית משתנה ודינמית. התחרות האגרסיבית מחייבת להיות עם היד על
תל אביב

תמ"א 38 – התחדשות עירונית כעסקה יזמית


מכללת מרכז הבנייה הישראלי
תמ"א 38 הוא כיום שם נרדף להתחדשות עירונית אשר פורצת את גבולות גוש דן ליתר חלקי הארץ, מנהריה ועד אשדוד. זוהי עסקה בה מרוויחים כל המעורבים: היזם, הדיירים, העירייה והמדינה.
נתניה

יזמות עסקית לנוער


ABS ביה"ס למסחר ועסקים
בארצנו קיים דור פוטנציאלי בעל אוריינטציה עסקית ושיווקית יותר מדור קודמיו, המוביל עם הפנים קדימה לחברה תחרותית אחרת מזו שידענו, בעל רצון לפיתוח עצמי ויכולות להתמודד ולקיחת נטל בפיתוח הכלכלה
תל אביב

מנהלי משרדי תיווך


אל הנכס
פתיחת משרד תיווך נדל"ן היא אפשרות מעניינת ורווחית לניהול עסק עצמאי רווחי. בניגוד לעסקים אחרים, אין צורך לשם כך ברכישת סחורה למכירה או במוצרים מתכלים, למשל מזון, אלא עיסוק נטו
רחובותפתח תקווה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורס איביי - למה צריך את זה

כך גם במסחר אלקטרוני בכלל ובמסחר באיביי בפרט. קורס איביי נותן את הפתרון לכך.סוד גלוי הוא שאנו מקיימים במסגרת המרכז הישראלי

כל אחד יכול eBay

בקהילה חברים 309 מיליון משתמשים ויש 113 מיליון רשומות בכל רגע נתון. עוד לפי נתוני 2007 אי ביי היא ללא ספק הקהילה

12 נקודות לתוכנית ההצלחה האישית שלך

הנס של חיים מוצלחים הינו שהצעד הקטן ביותר לקראת הצלחה מושך הצלחה נוספת. להלן סקירה קצרה של מס' נקודות מפתח שיכולות

משכיר לעצמאי - המדריך למעבר

עולם התעסוקה התאגידי של ימינו מלא במוקשים, ואתה מנסה לדלג עליהם כמו כל עובד אחר. אלפי עובדי צווארון-כחול מקבלים מכתבי פיטורין כדבר שבשגרה.

עסק מהבית - 10 רעיונות מטופשים שיצרו מיליונרים

בשביל להתחיל עסק כדאי ללכת לקורס יזמות, או להירשם ל לימודי ניהול ו לימודי יזמות עסקית , אבל בשביל להיות ממש מליונר- לא יעזור שום קורס .

רעיונות מבריקים לעסק חדש

כדי ששכיר יצליח לבנות עסק סביב ההתמחות שלו, הוא צריך לעשות שינוי מחשבתי ולהתחיל להסתכל על הנושא מזוית חדשה. דבר

סוגיות מרכזיות וטיפים לקראת הקמת עסק

יזם עסקי בד"כ מגיע מתחום מקצועי מסוים, לעיתים יכול להיות גם תחביב ולעיתים אף פונה לתחום שאין לו בו ידע, השכלה או נסיון.

כיצד להכין את העסק לתקופה קשה

בחנו את היסטוריית הפעילות העסקית עם כל לקוח בנפרד, לצורך הערכת מצב ופוטנציאל מכירות לשנה הבאה. חשוב לדעת, במצב

הסבה מקצועית - הזדמנות להגשים חלום

בשפה הסינית המילה "משבר" יכולה להתפרש גם כ"הזדמנות". נראה שאם נשחק עוד קצת את הביטוי הזה כבר לא ישארו ממנו אפילו פירורים.

ללמוד כדי להצליח: קורס יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית הפך בשנים האחרונות לנפוץ יותר ויותר הן במסגרות המבקשות ללמד יזמות עסקית, הן במסגרות ממשלתיות ששואפות

כל הסיבות ללימודי הכשרה מקצועית

סיבה אחת יכולה להיות היעדר היכולת ללמוד במסגרת אקדמית בשל חוסר בשנות לימוד מספיקות, קשיי לימודים אלו ואחרים, היעדר מימון מתאים וכן הלאה.

מקים עסק עצמאי? לך תלמד מטעויות

עבור אנשים רבים מאוד החלום המקצועי שלהם הוא להקים בית עסק משלהם, ולעסוק בתחום שבו הם מרגישים יתרון והנאה על פני תחומים אחרים.

ייעוץ עסקי - אילוץ כלכלי מול עתיד מקצועי

כמות העסקים הקטנים שנסגרו ב-2016 שברה את שיא כל הזמנים - 43,000 בשנה אחת. מעל 3500 אנשים אשר לכל הפחות מעסיקים עוד