שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום » לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

לימודי תיאטרון, משחק וצילום היא קטגוריה כאן באתר קורסים בה שוכן מגוון רחב של אפשרויות לימודיות המיועדות לכל אלו שאוהבים את הבמה, מבקשים להביע את עצמם, ומייחלים לאהבת הקהל, הצלחה והכרה ציבורית לאומנותם. בין העמודים הבאים תמצאו שפע של הכשרות ומסלולי העשרה למתחילים ומתקדמים, כאשר המכנה המשותף בין כולם הוא הבמה ותעשיית הבידור. הקטגוריה מחולקת למספר התמחויות משנה על פי המפתח הבא:
 
קורס צילום
אין היום אף אחד שלא יוכל לנצל את התועלות הנרכשות בקורסי הצילום בקטגוריה זו, בין אם ברצונו להפוך לצלם מקצועי ולרכוש הכשרה ברמה הגבוהה ביותר, ובין אם מדובר במי שרק מבקש לשפר את יכולות הצילום הבסיסיות והיומיומיות שלו. בפועל, כל אחד מאיתנו מחזיק עכשיו בכיס מצלמה נהדרת בסמארטפון, אשר ממילא נשלפת כמה פעמים ביום לצלם משהו מצחיק שקלטנו, קשת יפה בשמיים, את הילד שעושה פרצוף, או כל דבר אחר שישוגר מייד בוואטסאפ, אינסטגרם או פייסבוק. בואו לדעת איך לעשות את זה טוב יותר.
 
קורס DJ
תקליטן נדרש כיום בכל מסיבה, ארוע משפחתי, ואפילו כנס חגיגי, בו אמנם איש לא מתכוון לפצוח בריקוד סוער, אבל אפילו אליו נהוג להזמין כעת תקליטן כדי לספק מוזיקת אווירה נעימה ומתוחכמת שתיתן אופי לאירוע. הקורסים המקצועיים המוצעים מגישים מגוון רחב, החל מקורס לנוער, וכלה ביצירת רמיקסים בתוכנות סאונד המתקדמות ביותר.
 
לימודי מוסיקה אלקטרונית
מלבד הפופולריות העצומה של המוסיקה האלקטרונית, יש סיבה נוספת מדוע רבים עוסקים בה; היא הנוחה ביותר להפקה. ניתן להקליט אותה באמצעות אולפן ביתי בלבד, ולהגיע לתוצאות מושלמות ומוכנות להפצה מסחרית. קטגוריה זו באתר מגישה בפני היוצרים את מיטב הכלים העדכניים ביותר המשמשים ליצירת והפקת מוסיקה אלקטרונית, מכלול שיאפשר לכל יוצר צעיר מפתח מושלם להצלחה.
 
לימודי תאטרון בובות
תיאטרון בובות הוא אומנות קלאסית ומסורתית. למרות השנים וכל אמצעי הבידור המשוכללים, לא רק שלא נס ליחה, אלא שהיא רק צוברת פופולריות בנתיבים חדשים, למשל ככלי תרפיוטי יצירתי במסגרות לחינוך מיוחד או שיקום. בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא מכלול רחב של כל ההתמחויות, הטכניקות והכלים המשמשים בענף ייחודי זה.
 
קורס עריכת וידאו
עריכת הוידאו אשר החליפה את עריכת הסרטים (פילם), גרמה למהפכה מקצועית, לאחר שהשמיטה את הצורך בפעולת גזירה והדבקה ידנית, והעבירה אותה לאמצעי הקלטה ממוכנים. כיום מחליפות אותן תוכנות ממוחשבות לחלוטין, אשר הופכות פשוטות יותר ויותר, ונגישות לכל אחד, אפילו לצורך עריכת סרטונים ביתיים. בקורסים המוצעים בקטגוריה זו ניתן ללמוד את התחום החל מעריכה ביתית פשוטה וחובבנית, ועד לעריכת פיצ'רים קולנועיים ברמה מקצוענית גבוהה ביותר.
 אומנויות הבמה אתר קורסים
לימודי תסריטאות
תסריטאי, יחד עם מפיק ובמאי, הוא אחת משלוש צלעות היסוד בעשייה הקולנועית. עליו לפתח את התסריט מרעיון בסיסי לתקציר, מאותו סינופסיס לטריטמנט, ולבסוף לכתיבת הדיאלוגים. בין אם רעיון מקורי, ובין אם עיבוד של סיפור קיים, עליו לבנות את השלד של התוצר הסופי, ולשים מילים בפי הכוכבים. בקורסים אשר בקטגוריה זו נלמדת הטכניקה של הפיכת סיפור לתסריט, או בנייתה מאפס של אותה יצירה פרקטית.
 
לימודי סאונד
טכנאי קול הוא מי שעוסק בבחירה ותפעול הטכנולוגיה הקשורה להקלטה או הגברה במופע, אולפני הקלטות, קולנוע , רדיו וטלויזיה. באמצעות הציוד הנכון והמיקס בין הערוצים, הסאונדמן דואג כי הצליל המופק יהיה באיכות מיטבית ותואם לצרכים המבוקשים, בין אם הקלטה, הגברה או השמעה. לימודי טכנאות סאונד מיועדים למי שניחן באזניים טובות, חוש אמנותי ומוסיקלי, וזיקה לטכנולוגיה.
 
לימודי משחק
המון אנשים רוצים להיות שחקנים, ולא חשוב איפה, כל עוד יהיה ניתן יהיה לפגוש את זיו פניהם מעל מסך הפלזמה בסלון. אלא שאפילו כדי להיות סטטיסט בפרסומת נדרשת עתה הכשרה כלשהי. ניתן ללמוד משחק ברמות ובמידות התעמקות שונות, ואפילו בעלי השאיפות הצנועות-יותר יצאו נשכרים מלימודים בסיסיים של התחום.
 
לימודי קולנוע
בשנים האחרונות תעשיית הקולנוע והטלויזיה הישראלית זוכה לעניין רב בעולם, ודרך המעבר ממסך הטלויזיה המקומי לזה האמריקאי והעולמי נעשה קצר במיוחד. קולנוען מצליח מבטיח לעצמו עולם של תעסוקה מרתקת, יצירתית ורווחית במיוחד. בקטגוריית לימודי קולנוע באתר קורסים תוכלו למצוא ממסלולי הכשרה מלאים ועד לימודי התמחויות שונות לאנשי מקצוע פעילים.
 
לימודי תיאטרון
תאטרון הוא אומנות הבמה הקלאסית, אשר מאגדת תחת כנפיה שלל כשרונות וכישורים מקצועיים ואמנותיים מזה אלפי שנים. בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא מגוון תוכניות לימוד והכשרה עבור כל מה שקשור בענף, על כל ההתמחויות הפרטניות אשר נדרשות בו.
 
לימודי מוזיקה
קטגוריה כללית זו מכילה מסלולים בהתמחויות מגוונות בכל התחומים המוזיקליים בעצם, החל מפיתוח קול ולימודי זמרה, דרך נגינה ותיאוריה מוזיקלית, ועד להכשרה עסקית עבור זמרים אשר תסייע להם לשווק את אומנותם ולקדם אותה בקרב הקהל. במסגרתה תוכלו למצוא לימודים שיקסמו לכל מי שאוהב מוזיקה ומעוניין להתעמק בה בדרך כלשהי.
 
העשרה במוזיקה ואמנות
בעמודי הקורסים בקטגורייה זו נכללים שפע של מסלולי לימוד, העשרה ופנאי הנוגעים בתחומי המוזיקה והאמנות הפלסטית; החל מהכשרות מקצועיות כגון אספנות, אוצרות והדרכה אמנותית, דרך חוגי יצירה כמו למשל פסיפס, ועד לסדנאות העשרה עיוניות לשעות הפנאי. במילים אחרות: אין מי שלא אוהב מוסיקה ואמנות, ואין מי שאוהב מוסיקה ואמנות ולא יוכל למצוא בין עמודים אלו משהו שיוכל לעניין אותו.
 
קראו בקטגורית לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום את פירוט הקורסים, בחרו את הקורס המתאים, מלאו את הפרטים ונציג הקורס יצור אתכם קשר בהקדם.
לימודי תיאטרון, מוסיקה, משחק וצילום - מאמרים
ייעוץ פנסיוני – על מה ולמה
הבעיה הראשית בבואנו לבחון ולטפל בתכניות הפנסיה היא חוסר הידע המקצועי לכך. כולנו מקבלים דו"חות שונים מחברות ה ביטוח באופן שוטף, אולם רק בודדים אכן פותחים את אותם מסמכים מתישים, קוראים ומסיקים מסקנות כלשהן.
תחליט לשמוע בקולך: לימודי זימרה וקורס קריינות
חבל להניח לקולך רק "להישאר בתוך הגרון" מבלי לוודא שקיבלת עליו תמורה – אין ברירה, לפעמים החיים מציעים לך הרבה יותר מאשר רק הזדמנות,  אלא ממש דברים שאי אפשר לקנות בשום הון שבעולם. קול
לימודי תיאטרון: עוד מסלול בדרך לטיפול
אין ספק שהמטרה העיקרית של סטודנטים לתיאטרון היא הבמה של הקאמרי (או של תיאטרון גשר או של הבימה או של תיאטרון חיפה וכו'), אבל רבים מוצאים את מקומם בתחומים אחרים, כשאחד הנפוצים שבהם הוא עולם הטיפול.
אני יודע קיובייס. ומה עם הסאונד?
שהקטע יהיה "נכון" מבחינה מוזיקלית, שההפקה תהיה בסטנדרטים הגבוהים של תעשיית המוזיקה הבינלאומית ש ושסאונד הקטע יהיה טוב ומושקע, מההקלטות ועד למיקס הסופי. הנגישות להפקה מוזיקלית הינה ברוכה כשלעצמה,
יצירת מוזיקה - המדריך למתחיל
בדיוק כמוכם כשאני נכנסתי לתחום הזה, הכל נראה גדול ומסורבל וכמעט בלתי ניתן להבנה, היה הרבה יותר קל בשבילי אם היה משהו שידריך אותי ויכוון אותי, או שהייתי מוצא קורס סאונד איכותי בתוך כל עולם היצירה המוזיקלית
פטיש המסיבה - איך כבש ה-DJ את עולם המוזיקה
הדי-ג'יי, או בעברית "תקליטן" הוא מסמר המסיבה, בין אם יהיה זה בחתונה דלוחה באולם שמחות מתפורר, ובין אם במועדונים קובעי-טרנדים בברלין, לונדון או ניו יורק. כולם יודעים (פחות או יותר) לרקוד,
קורסים לסאונד
קורס קיובייס - Cubase 4: בקורס זה תקבלו הכלים בכדי להתחיל וליצור מוסיקה באופן מקצועי באולפן הביתי שלכם. מטרות הקורס: תוכנת ה קיובייס 4 נחשבת לתוכנה הפופולארית והמובילה בארץ ובעולם בכל הנוגע להקלטה הפקה ויצירת מוסיקה מקצועית.
קורסים באמנות - לימודים ללב ולנפש
מוזיקה היא מן האמנויות האינטואיטיביות ביותר. לא צריך ללמוד כדי להתחיל ליהנות ממנה וליצור אותה, אפילו אם ברמה בסיסית מאוד. פעוט למשל, שמקשקש בטושים ומזמזם לעצמו אמנם איננו צייר וגם לא זמר או
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר