אתר קורסים / מזכירות, משרד וחשבונאות / קורס הקלדה עיוורת
קורס קורס הקלדה עיוורת מקנה מיומנות מועילה בטכניקה מסורתית להקלדת טקסטים מבלי להסתכל על המקשים תוך כדי הפעולה; במהירות, ביעילות וללא שגיאות, כך שניתן למזער את זמן הפעילות הנדרש על כל מסמך בצורה משמעותית, ולחסוך בזמן יקר וחיוני.
 
למי זה כדאי
כיום השימוש במחשב הוא בסיס הפעילות כמעט בכל ארגון ובית עסק. ברובם של המשרדים יש צורך להנפיק מכתבים ומסמכים באופן שוטף, והמקלדת עמוסת 
קורס הקלדה עיוורת החיידקים תפסה מזמן את מקומו המכובד של עט הכתיבה המסורתי.לפני השתלטות המחשבים על עמדות העבודה היתה לרוב מכונת כתיבה יקרה ובודדת בכל משרד, ורוב התכתובת הרשמית הופקה בה על ידי פקידת המשרד. ימים רחוקים אלו עברו חלפו, וכיום כל אחד כמעט נדרש להקלדת טקסטים ביום יום. מהירות הנפקתם משפיעה פעמים רבות על פריון העבודה של בעל התפקיד. אם פעם היה תחום ההקלדה העיוורת שמור לאותה מזכירה נאמנה וחרוצה, הרי שכיום כל עובד בתחום האדמיניסטרטיבי יוכל לצאת מורווח מקצועית מלימודים אלו, שיאפשרו לו לייעל ולזרז את מלאכתו.אם כן, הלימודים יכולים לשמש כקורס העשרה מועיל לא רק למזכירות, אלא גם עבור מנהלים, כותבים, או כל מי שעושה שימוש תכוף במחשב, החל בסטודנטים הנדרשים להקליד חומר רב. ההקלדה העיוורת מאפשרת ייעול השימוש במחשב וניצול הזמן בצורה טובה יותר. 

מה לומדים
במסגרת הקורס לומדים כיצד יש להניח את האצבעות על המקשים כך שלא יהיה צורך להוריד את הראש מהמסך בעת ההקלדה, וכך להגיע לרמה הגבוהה ביותר מבחינת זמן ומהירות ההקלדה. כמו כן נלמדת הטכניקה הדרך ליצירת מסמך עם מינימום של שגיאות הקלדה. מן הסתם (ולמרבה הצער) יש צורך בתרגול רב ככל הניתן כדי לשכלל את המיומנות לכדי שלמות. 

הקלדה עיוורת נדרשת כתנאי סף לתפקידי מזכירות רבים, שכן מדובר בייעול התפקוד של כל מערכת מנהלתית. עם זאת, גם כאשר לא ניצבת הכשרה זו כתנאי, היא מהווה בונוס ויתרון בכל קורות חיים למעסיק, משום עדותה למקצועיות ומיומנות גבוהה מהממוצע. לימודי קורס הקלדה עיוורת מתקיימים במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ: חיפה, נתניה, תל אביב, כפר סבא, ירושלים, אשדוד, באר שבע, אילת ובעוד מקומות לימוד רבים נוספים אחרים.
קרא עוד על קורס הקלדה עיוורת

נמצאו 3 קורסים

הקלדה עיוורת


המכללה הרב תחומית
פתיחת דלת מרכזית למוסדות ממשלתיים כגון בתי משפט ומשרדי עורכי דין. הזנת נתונים היא גורם מרכזי ליעילות וזרוז העבודה. כלי עקרי לכך הדפסה מהירה המשפרת את נוחות העבודה מול המחשב, מעלה את רמת הריכוז בעבו...
חיפה

הדפסה בשיטה עיוורת


קבוצת פאר
הדפסה עיוורת היא טכניקה שמטרתה להביא את מהירות ההקלדה למקסימום. במהלך העבודה על המחשב תוכנות רבות מחייבות הקלדת נתונים וטקסטים שונים. המשתמש למעשה מתקשר עם המחשב בעזרת אצבעותיו, וכדי להייעל את העבו...
חולון

יישומי מחשב ואופיס


קבוצת פאר
הכשרה לעבודה נכונה ומקצועית עם תכנות המחשב המקובלות ביותר בעולם; אופיס של חברת מיקרוסופט היא חבילת יישומים משרדיים חיונית כמעט לכל אחד שנדרש לעבוד על מחשב בין אם בבית ואם במשרד. מסלול לימוד זה מקנה...
חולון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

כל מה שעליך לדעת על קורס הקלדה עיוורת

קורס הקלדה עיוורת לחיסכון בזמן ולתפוקה רבה יותר בעבודה הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר, והחיים שלנו הופכים יותר ויותר ממוחשבים.

הנהלת חשבונות - המקצוע והלימודים

הנהלת חשבונות הוא הבסיס לכל חברה קיימת, אשר באמצעותו ניתן לבצע מעקב אחר התנודות הכלכליות ואף לצפות לתהליכים פיננסיים שעלולים לקרות בחברה.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס הקלדה עיוורת

הנהח"ש 1+2

הקורס היחיד שמלמד אותך את 2 התוכנות הנפוצות בשוק: רוויחית וחשבשבת