שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימודי הורות וזוגיות
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

לימודי הורות וזוגיות

מערכות היחסים מלוות אותנו בנקודות רבות בחיים, ולעתים יודעים לאן רוצים להגיע אך לא מהי הדרך וקורס קצר בתחום עשוי לתת את ההכוונה המתאימה,  אם זה בסדנאות לזוגיות ולהורות לשם העשרה ואם בלימוד לקראת מקצוע יועץ מומחה באחד התחומים הללו.

קורס יועץ נישואין ומשפחה
מערכות היחסים שלנו משפיעות על ממד והיבט בחיים, קורס זוגיות הינו קורס שנועד לתת כלים בהדרכה וייעוץ בכל בעיה או סוגיה אשר עולה תוך כדי המערכת הזוגית, כאשר המטרה היא ללמד את בני הזוג כיצד לייצר תקשורת טובה יותר ודרך התנהלות אשר תוביל להרמוניה ותחושה של שיתוף פעולה הדדי, אשר בה כל אחד מהם מצליח לממש את עצמו ביחד ולחוד בצורה אופטימאלית ובריאה.
למי מתאימים הלימודים
לבעלי תואר רקע בתחום הייעוץ וההוראה אשר מעוניינים לקבל הכשרה כיועצי זוגיות או למי שאין לו רקע מעוניין להיחשף למקצוע מרתק המפגיש בין אנשים ומערכות יחסים מורכבות והיוצר עבורם תהליך דינמי של הכוונה, יעוץ והדרכה לקראת חיזוק קשר קיים או מציאת זוגיות חדשה. מדובר במקצוע חוויתי, הדורש יכולת הבנה עמוקה של האלמנטים הרבים העומדים בבסיס מערכת יחסים. המקצוע עשוי להוות תחילתה של קריירה ארוכה ומעוררת עניין שכן אפשרויות התעסוקה הינן רבות ביותר וניתן להשתלב הן במערכות מוסדיות ציבוריות והן הפרטיות. הלימודים מתאימים גם לעורכי דין מתחום המשפחה והגישור, רבנים ורבניות המדריכות לקראת חתונה, יועצים חינוכיים ומורים.
מה לומדים
הבנת המערכת הזוגית על היבטיה השונים והמורכבים תוך מתן דגש על תקופות המעבר הקריטיות, בין רווקות לנישואין בין זוג למשפחה עם ילדים, בין גידול ילדים בבית לעזיבתם ואת ההשלכות הנובעות מתהליכים אלו במובן הרחב ובהשפעה על כל אחד מבני המשפחה, יכולת להנחות אותם ולייעץ להם בקשיים ובעיות 
לימודי הורות ומשפחה אתר קורסים
קורס הורות 
הורים עוברים כל יום דילמות שונות במערכת היחסים עם הילדים, כאשר מטרת הקורס הינה ללמד אותם כיצד ליצור איזון בין ההורה כמחנך ומוביל דרך לבין ההורה כחבר ומייעץ.
למי מתאימים הלימודים
להורים צעירים בתחילת דרכם או להורים שנקלעו לקשיים וזקוקים להדרכה והכוונה מתאימה.
מה לומדים
שיטות ודרכים להבנת הילד תוך יצירת שיתוף פעולה שאינו כרוך במתחים ולחצים ומתן חופש פעולה לילד אשר מאפשר לו מצד אחד לבנות את אישיותו העצמאית ומצד שני להתחשב בצרכים של ההורים ומגבלות שישנן סביב.
מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה קורסי זוגיות, הורות, ילדים, תינוקות. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 

קורס מטפלות
קורס מטפלות לגיל הרך הוא מסלול לימוד מאתגר מצד אחד, אך מאידך אינו דורש תנאי קבלה גבוהים, ומקנה מקצוע מלא בסיפוק לכל מי שאוהבת ילדים, נהנית מחברתם, ורואה בתחום יעד מקצועי.
למי מתאימים הלימודים
בראש ובראשונה לכל מי שאוהבת ילדים, בעלת אורך רוח ונכונות להעניק מעצמה, לתת אהבה ולהתמודד עם עבודה שיש בה יסוד מרכזי של מעורבות רגשית. קורס מטפלות מוסמכות יכול להיות נתיב לדרך מקצועית שתלווה חיים שלמים וקריירה משגשגת.

לימודי הורות וזוגיות יכולים להתאים כמעט לכל אחד. בין אם כמקצוע לחיים, ובין אם כהעשרה, שתאפשר לקיים חיי זוגיות טובים יותר, וחינוך מוצלח יותר. קראו את הצעות הלימודים של המכללות השונות במקצועות המגוונים אותם הן מציעות, ובטוח שגם אתם תמצאו משהו שיתאים לכם.


 

לימודי הורות וזוגיות - מאמרים
היתרונות בלידה עם דולה
נשות הכפר או החמולות בהן גדלו, נעזרו תמיד בעזרתה של מיילדת ואישה נוספת בלידה - דולה, רבים מהאנשים נוטים לחשוב מקור המילה דולה הוא ביון העתיקה. לפני שנים רבות נהוג היה ביוון להשתמש באותן משרתות שמכירות
כך תבחרו קורס הכנה ללידה
ההיריון מכין אתכם בצורה אינטנסיבית במיוחד ללידה. הגוף המשתנה במהירות, התחושות שעולות בכם ביחס לשינוי והרעיונות שעולים בכם לקראת הלידה, כל אלו יוצרים מכלול של עמדות, ציפיות והכנות לקראת הלידה המתקרבת.
עישון בהריון
במשך הזמן התפשט הנוהג להשתמש בטבק למטרות תענוג והנאה בעיקר בקרב גברים. עם הקידום במעמד האישה נפוץ העישון גם בקרב נשים, בתקופה של מאה השנים האחרונות מספר הנשים המעשנות זהה כמעט למספר הגברים המעשנים.
על הריון, לידה, הנקה והורות לתאומים
כיום אנו עדים לתופעת התאומים כמעט בכל רחוב, שכונה או בית משותף. אין מעון, גן ילדים או בית-ספר שאין בו זוג תאומים אחד או יותר, בכל שנתון, כיתה או מחזור. התופעה התרחבה מאד והיא מחייבת על כן, היערכות מחודשת
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר