שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורסים ברכב ונהיגה
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורסים ברכב ונהיגה

קורסים ברכב ונהיגה הם לימודים מקצועיים בסוגים שונים של כלי רכב ומאפשרים רכישת מקצוע לחיים המשלב את עולם הנהיגה הפרקטי עם חוויה לכל מי שאוהב להיות מאחורי ההגה ובעל הכישורים המתאימים לכך כמו גם לחובבי האתגרים בלימודי שייט או טיסה מרתקים.
כל מי שמחזיק רישיון רכב, עבר בדרך אליו שיעורים אצל מורה לנהיגה. הקורס מקנה למי שרוצה לעסוק בתחום את הידע הנדרש כדי להכשיר נהגים חדשים לקראת יכולת עצמאית ובטוחה במצבים שונים. הקורס מיועד לשמש מורים לכלי רכב פרטיים ומשלב ידע מעשי ותיאורטי בתחום שתמיד נדרש ומבוקש. מטרת הקורס הינה להכין לקראת קבלת רישיון להוראת נהיגה מטעם משרד התחבורה ותעודת הגמר של משרד התמ"ת ועל כן הקורס משלב לימודים עיוניים ומעשיים כאחד, המאפשרים בסיומם להיות מורים אשר יכולים לשאת באחריות הרבה הנדרשת במקצוע זה תוך קבלת תחושת סיפוק אדירה בהדרכה ובהכשרת דור חדש של נהגים אשר מסוגלים לעלות על הכביש עם הרכב ולנהוג בצורה בטוחה מבלי לסכן את עצמם או את העוברים ושבים.
לימודי נהיגה ורכב אתר קורסים
למי מתאימים הלימודים
תנאי הסף הנדרשים הם: תושב ישראל, גיל 21 ומעלה ושהינו בעל רישיון משך 3 שנים לפחות, תעודת יושר וכן מעבר של מבחן מעשי. הקורס מאפשר רכישת מקצוע שיכול להוות תחילתה של קריירה ארוכת שנים, שכן מדובר שמקצוע שניתן לעבוד בו מיד עם סיום הלימודים ויש לו ביקוש גבוה ביותר, שכן בכל שנה ישנם מי שצריכים לקבל רישיון. האפשרויות של התעסוקה הינם כעצמאי או כשכיר, כאשר במסגרת עבודה כעצמאי ניתן לקבוע את סידור העבודה וקיימת גמישות רבה בנושא. המקצוע דורש אחריות ורמת ריכוז גבוהה ביותר ועל כן מתאים למי שיש לו את היכולת מצד אחד ללמד ולהעביר מידע בסבלנות ומצד שני להיות ממוקד בכביש בצורה אבסולוטית תוך ערנות מקסימאלית לכל המתרחש סביב.
מה לומדים
נושאי הלימוד העיוניים הינם בתחום דיני התעבורה, פסיכולוגיה, מתודיקה בהוראה, דידקטיקה, זהירות ובטיחות, נהלי רישוי, תורת המבחנים ובחלק המעשי נהיגה בתנאי שטח שונים, יכולת העברת מידע תוך כדי שימת לב למתרחש בכביש, שימוש במערכת הכפולה ואלמנטים פרקטיים נוספים החשובים ונחוצים תוך מתן דגש להבדלים המהותיים בין נהיגת יום ללילה.
קורסים נוספים בקטגוריה זו: קורס מכונאות רכב, קורס טכנאי מיגון רכב, קורס שייט, רשיון טרקטור, טרקטורון ומלגזה.
תעודה
תעודת גמר ממשלתית מטעם משרד התמ"ת ורישיון להוראת נהיגה ממשרד התחבורה.
 
מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת קטגוריית קורסים ברכב ונהיגה. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 
קורסים ברכב ונהיגה - מאמרים
לפני שאתם עולים על משאית, כדאי שתלמדו איך צריך לנהוג בה
אין ספק שכלי הרכב הקטלני ביותר בכבישים הוא המשאית, ובעגה המקצועית 'הרכב הכבד' . אם נהיגה פזיזה של נהג אופנוע מסכנת לרוב את חייו שלו בלבד, הרי שנהג משאית הנוהג בצורה רשלנית מסכן את חייו ואת חייהם של רבים אחרים.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר