שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימודי תיירות וטיולים
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

לימודי תיירות וטיולים

לימודי תיירות וטיולים הם תחומי תעסוקה שהם גם פנאי, ועל כן מבוקשים על ידי רבים. עולם התיירות הינו מגוון ומתחדש כל רגע, טיולים ומסלולים מרתקים פותחים עולם שטרם הכרנו. אם אתם מעוניינים לרכוש ידע ולבקר במקומות שונים ומרתקים ברחבי הארץ ובעולם הרי שלימודים אלו מיועדים לכם. למעשה, לימודי תיירות וטיולים מקנים לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להבין ולפעול בצורה נכונה, מתאימה ובטוחה בעולם המלונאות, התעופה, הסיורים והטיולים. 
קורס תיירות וטיולים
לימודי תיירות וטיולים מאפשרים לכל אחד לרכוש מקצוע תוך זמן קצר באמצעות קורסים מקצועיים המתאימים לכל גיל. בין אם מדובר בחבר'ה צעירים, משוחררים טריים מהצבא המעוניינים ללמוד על חשבון המענק הצבאי; באלו המחפשים אחר השתלמות כמורי דרך או אם במסגרת הסבה מקצועית כקריירה שנייה או שלישית - כולם יכולים לרכוש מקצוע שבצדו עבודה רווחית המלאה בחוויות.
לימודי תיירות וטיולים אינם מצריכים כל ידע קודם, אך עם זאת דרושה נחישות, רצון להצליח ויכולת ליצירת שיתופי פעולה עם מגוון רחב של אנשים מכל העולם. עם סיום הקורס ניתן להתחיל ולעבוד כסוכני נסיעות בחברת תיירות, בשדות התעופה או בחברות לטיולים מאורגנים. שימו לב כי כל אחד יכול לבחון ולבחור את המקום המתאים לו ביותר ולהתפתח בהתאם.

נוסף לכך, דעו כי במקומות עבודה רבים בענף זה זוכים העוסקים בתחום לבונוסים כדוגמת האפשרות להגיע למקומות שונים בעולם לשם היכרות עם בתי המלון השונים והכנת חוות דעת עליהם לשם המלצה ללקוחות, כמו גם קבלת כרטיס טיסה חינם לאחר תקופה מסוימת. 
לימודי תיירות וטיולים - מאמרים
קורס מדריכי טיולים
ישנם לימודים המאפשרים לקחת את התחביב האהוב צעד אחד קדימה ולהפוך אותו למקצוע של ממש, שיכול גם להוות פרנסה ראויה לתקופה ארוכה. קורס מדריכי טיולים עונה על ההגדרה הזאת ומאפשר לאלו שטיולים בארץ או בחו"ל
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר