שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף

לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף הם תחומים הנוגע לשמירה וטיפול במערכת האקולוגית בה אנו חיים בתוך יחסי גומלין בין הפעילות של בני האדם לבין סביבתו. בקורס ירצו מדענים רבים בתחומים כמו: ביולוגיה, כימיה, מיקרוביולוגיה, אקולוגיה וכלכלה בין התחומים הנוספים שיילמדו יהיו גם מדעי הצמח ומדעי הקרקע והמים. במשך הזמן, התפתחה ההכרה והמודעות כי בעיות בנושא זה נוגעות אף בבריאותנו ולביטחונם הכללי של בני האדם ובעלי החיים, במרוצת השנים, החלה להתגבש הבנה שלא מספיק לשמר את הסביבה כי אם דרושות פעולות נוספות כמו שיקום וטיפול מונע.

יחסי גומלין בין האדם לסביבתו
קיומם של יחסי גומלין בהגדרת איכות הסביבה עמוקים וסבוכים, לאחר מחקר מדעי חלה מגמת שינוי בתחומים שונים ומגוונים כמו פיתוח מקורות אנרגיה טבעיים ומקורות מים חליפיים. נושא של מחזור פסולת כבר בבתים ובמרכזי הטמנת הפסולת וגם שימוש בחומרים ידידותיים בהדברה, גם יילמד בלימודי איכות הסביבה וחקלאות. שימוש בכלים כלכליים לשיפורה, יהיה עוד נושא בלימודים אלו.לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף אתר קורסים

תואר מוסמך
קורס בלימודי איכות הסביבה, גינון ונוף הנו לרוב רב תחומי, הלימודים מאחדים מורים העוסקים בתחומי המחקר השונים, החל במיקרוביולוגיה, אקולוגיה, זיהומים בקרקע ובמים והטיפול במניעתם. נושאים נוספים כמו כלכלה ופיסיולוגיה ועד התנהגות של חרקים מזיקים והדברתם יהיו קשורים בלימודים אלה. הלימודים נועדו לשפר את איכות הסביבה ושמירה עליה. התלמידים בסוף הלימודים ישתלבו בשטחים השונים של המשק הישראלי במחקר בסיסי ויישומם בתעשייה או בשירות הדרכה בחברת "מקורות" ו"תה"ל" ובמשרדים להגנת הסביבה וחקלאות, בסיוע למדינות מתפתחות בתפקידים של ייעוץ וניהול שונים ובמגזר הקיבוצי.

היבטים מדעים ואקולוגים
החקלאות במהותה, משלבת הרבה השלכות מדעיות ואקולוגיות, טכנולוגיות וחברתיות, לכן תחום לימודים זה מתאים לעסוק בתכנים סביבתיים ולהבין אילו דרכים ניתן לנקוט שבהן הפעילות האנושית תשפיע על הסיבה לטובה, הלימודים בעצם נועדו למטרה אחת - למזער את דפוסי ההתנהגות המשתלבים בה ולא פועלים נגדה. הלימודים אורכים הלימודים אורכים כשלוש שנים והם נלמדים במכללות שונות ובאוניברסיטאות ברחבי הארץ.

 
לימודי איכות הסביבה, גינון ונוף - מאמרים
לימודי איכות הסביבה - תועלת כלכלית וערכית
ככל שחולף הזמן, מתגלים בקיעים הולכים ומתרחבים בעיקרון לפיו צרכי האדם קודמים לשימור הסביבה. במקרים רבים מדי, הגענו לנקודה קריטית ממנה ניצול המשאבים המתכלים עבר כבר למצב בו השימוש אינו יכול להתאזן על ידי החידוש הטבעי הסדיר שלהם.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר