שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » יהדות, רוחניות ומיסטיקה
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

יהדות, רוחניות ומיסטיקה

מיסטיקה, רוחניות ופיתוח אישי הם לימודים המקדמים העצמה ומודעות אישית, הגשמה והשגת יעדים אלו חלק מהמושגים שתפגשו בהם במסגרת הקורסים בקטגוריה זאת אשר מטרתם לתת כלים להפוך את הרצונות והשאיפות הכמוסות של כל אחד מאתנו למציאות ואף למקצוע כמורי דרך והכוונה.

קורס גרפולוגיה
גרפולוגיה זוהי תורת הכתב, הקורס מעניק את הידע לנתח כתב יד של כל אחד, באופן שניתן לקבל תמונה שלמה, על אישיות הכותב, מצב הנפש, יכולות מקצועיות, כישרונות ייחודיים וכישוריםחברתיים. באמצעות הבנה של מרכיבי הכתב ניתן לקבל מעין מפה מאובחנת ואישית שבאמצעותה ניתן להגיע לנבכי נפש האדם.

למי מתאימים הלימודים?
לימודי הגרפולוגיה מתאימים כקורס העשרה לכל מי שהתחום מעניין אותו באופן אישי להבנה עמוקה יותר של אנשים בסביבתו, כמו גם לאנשי מקצוע בתחום כוח אדם אשר יכולים באמצעות כלי זה להעשיר את רמת הידע על התאמה בין העובדים לארגון ובנוסף קורס זה עשוי להיות לעזר לאנשי עסקים, עורכי דין, יועצים ארגוניים עובדים סוציאליים והוראה.
המסלול שבו ניתן ללמוד קורס גרפולוגיה: לימודי בוקר או ערב בתכנית לימודים גמישה. בתכנית מתחילים או מתקדמים בהתאם לרמה המתאימה.
מה לומדים?
הלימוד מתמקד בכל האלמנטים הקשורים לכתב היד: צורת הכתב, מבנה הכתיבה, אורך האותיות, חתימה, בחירת כיוון וזווית הכתיבה תוך ניתוח כל אחד מאלה בהקשר לאופי, לאישיות ולמצב הנפשי של האדם שאת כתב ידו מפרשים. בקורס יוצגו סגנונות כתב שונים והניתוח יאפשר הפנמת החומר הלכה למעשה.
לימודי העידן החדש אתר קורסים
קורס דמיון מודרך
דמיון מודרך, הוא שימוש בתת מודע שלנו, כדי להביא לשינוי במציאות שכן, הדמיון אינו מוגבל וניתן ליצור בו את כל הרצונות הכמוסים ולהביא לשליטה במחשבות כך שניצור מציאות שמשרתת אותנו באופן חיובי ואשר בכוחה להביא לידי הגשמה את הפוטנציאל הגלום בנו.
למי מתאימים הלימודים?
לכל מי שרוצה להעשיר את חייו הרוחניים באופן שיוכל להגשים את עצמו ואת ייעודו בחיים ולהגיע למצב בו המטרות והשאיפות הופכות למציאות אמתית. 
מה לומדים?
במסגרת הקורס לומדים להכיר את המצבים הנפשיים אשר גורמים לכל אחד מאתנו שלא להתקדם כגון: פחד, כעס, ייאוש, חוסר הערכה עצמית, עצמי נמוך וכיו"ב כאשר מטרת הקורס היא לתת כלים וטכניקות לעשות שימוש בדמיון לטיפול בכל קושי או מכשול בדרך להתפתחות והעצמה אישית והגעה למצב בו מילים כגון הצלחה, שמחה, אושר, עשייה והתלהבות יהפכו להיות בשימוש יומיומי ויהוו חלק בלתי נפרד מהאישיות.
 
קורסים נוספים בקטגוריית מיסטיקה, רוחניות ופיתוח אישי: לימודי מקצועות היהדות, לימודי תקשור, קורס מדריכי מדיטציה ועוד. מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה לימודי העשרה, התפתחות אישית ורוחניות. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 
יהדות, רוחניות ומיסטיקה - מאמרים
אבני הטבע וכוחותיהם
ההיווצרות האיטית והמדויקת דורשת כמות עצומה של אנרגיה הנאגרת ונשמרת באבן. הודות לאנרגיה זו, הקוורץ משמש את המדע והטכנולוגיה למגוון מטרות. מדענים הוכיחו את קיומה של אנרגיה בקוורץ. גם אבנים אחרות, אוגרות
ניקיון פסח – 5 טיפים קלים ליישום תורת הפנג שוואי בבית
כאשר באים לבצע ניקיון יסודי על פי הפנג שוואי מילת המפתח היא סדר כלומר, להיפטר מכל החפצים שאינם משמשים אתכם יותר. לפי התורה, לא רק שבלאגן מסבך את חייכם, מפריע למראה הבית וגוזל זמן יקר באיתור חפצים הוא גם גוזל מכם אנרגיה חיונית.
עבודות שאפשר מהבית
אצלנו באתר תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות והזדמנויות להכשיר את עצמכם במקצוע שיאפשר גם לכם לעבוד מהבית, על פי האילוצים ובהתאם לתנאים שלכם. מגוון האפשרויות לממש מטרה זו הוא רחב ועשיר, והדרך לרכוש מיומנויות אלו היא נגישה ופשוטה.
טיפוסי גוף- אז מה הסיפור של הגוף שלך?
חוויות ילדות טראומתיות (למשל, התמודדות עם הורה כועס, מניפוליטיבי או אדיש) גורמות לילד לפתח מנגנוני הגנה והסתגלות; אשר בהמשך חייו הבוגרים הופכות להרגלים התנהגותיים, לדפוסי מחשבה ורגש ומתבטאות בדרך בה אנחנו תופסים ומתמודדים עם העולם והאנשים שסביבנו.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר