סדנאות מצוינות הוא תחום שההתעניינות בו רק הולכת וגוברת עם השנים, וזה קורה כי מדובר על תחום חשוב ביותר. בעוד שקיים גיוון רב ביותר באופיין, הרי שמטרתן היא אחת ויחידה: להפיק מכל אחד מהמשתתפים בהן את הטוב ביותר, בין ומדובר בסדנה הנערכת ברמה פנים משרדית או פתוחה לקהל הרחב.
הקורסים השונים והנושאים בהם עוסקים כוללים את ההתייחסות לכושר המנהיגות של המשתתפים בהם, וכמו כן, הם כוללים גם סדנאות ניהול שונות. בחלק מהקורסים הללו ישנה התייחסות גם לנושא של עמידה מול קהל, כי יש לא מעט טכניקות שכל אדם יכול ללמוד כדי לשפר את היכולות שלו במובן זה. לימודים אלה כוללים נגיעה בכל הנושאים האישיים שכוללים את יכולת התקשורת, את שפת הגוף, את האחריות ועוד נושאים דומים.
סדנאות מצוינות
סדנאות מצוינות מתקיימות בסגנונות רבים ומגוונים, ביניהם: הרצאות לעובדים במקום העבודה, הרצאות מוטיבציה בשטח 'סטרילי' מחוצה לו, ימי גיבוש, בניית חוויות משותפות לצורך זה, ופגישות המיועדות לקהל הרחב ופונות למכנה משותף כללי יותר. מסלולים אלה מתקיימים במסגרת של קורסים ממושכים, סופי שבוע, הרצאות ממוקדות מטרה וכן הלאה.
ישנן תכניות בתחום זה שמתאימות לעובדים במפעלים שונים או בחברות שונות, אשר יכולות להתקיים גם במקומות העבודה עצמם. מעבר לכך, יש גם הרבה מרכזים שבהם אנשים פרטיים יוכלו לחוות זאת גם כן, והשעות של הסדנאות הן מאוד גמישות. יש מקומות שבהם הן מתקיימות בעיקר בשעות הבוקר לעומת מקומות אחרים שבהם הפעילות העיקרית מתקיימת בשעות הערב, כך שישנה אפשרות בחירה לא קטנה.

ככל שהחשיבות של סדנאות מצוינות הולכת ונהיית יותר גדולה, אפשר למצוא אותן ביותר מקומות בישראל. כיום יש אפשרות לחוות אותן בירושלים, למצוא מסלולים שכאלו בתל אביב, להשתתף בפגישות מצוינות בחיפה ובערים נוספות ברחבי הארץ.
קרא עוד על סדנאות מצוינות

נמצאו 2 קורסים

קריאת שפת גוף ותווי פנים


מט"י גליל מערבי
מעבר למילים ניתן לקרוא את התנהלותם של אנשים מזווית אחרת; קריאת שפת הגוף ותווי הפנים הם כלים עוצמתיים שהכרתם והשימוש הנכון בהם יכולה לענות על שאלות רבות ולשנות לחיוב מפגשים
מעלות-תרשיחא

הכשרת יועצים מנטליים


תפנית - בי"ס למנהלים - האוניברסיטה הפתוחה
בואו לרכוש מקצוע חדשני, מבוקש ופורץ דרך, ולהוביל אנשים לתוצאות מהירות בעולם תחרותי. כל אחד יכול להיות קואצ׳ר, אבל רק מעטים הופכים ליועצים מנטליים מעוררי השראה, שבאמת משנים חיי אנשים
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

7 כללים להופעה מנצחת

גם אם איננו שחקני תיאטרון, כולנו מוצאים עצמנו על "במות החיים", מנסים להעביר מסר: בקריירה, מנהלים, עורכי דין בבתי

להיות קצת יותר ממישהו אחר ולמצוא עבודה

כל מעסיק פוטנציאלי מתחיל לקבל עשרות אם לא מאות קורות חיים ברגע שהוא שולח לאוויר את מודעת הדרושים שלו. אם אתם רוצים להיכנס

האינטרנט ככלי יעיל למציאת לימודים

להלן כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של שימוש באינטרנט למציאת מסלול לימודים. מידע מרוכז ישנם אתרי אינדקס אשר

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום סדנאות מצוינות