שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך » בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

כיום, המילים "מהר יותר", "זול יותר" ו"טוב יותר" הפכו למנטרה הקבועה של חברות עסקיות וארגונים ממשלתיים המחפשים להגדיל את נתח השוק שלהם, את הרווחים ואת הערך ללקוח. על מנת להשיג את המטרות הללו ארגונים מוצאים פרויקטים בתדירות גבוהה. באם אתם בעלי יכולת לפקח ולנהל פרויקטים מורכבים, להוציא לפועל פרויקטים או לקחת חלק באופן מקצועי בפרויקט הרי שהעיסוק בתחום הוא בשבילכם, ולימודי בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך יכולים להיות לכם לעזר.
 
קורס ניהול פרויקטים בבניה   
ניהול פרויקט הוא אינו משימה קלה ולרוב היא אף מורכבת. זאת כיוון שפרויקטים מורכבים מהרבה משימות הקשורות אחת בשנייה והפעולות הנדרשות לבצע אותם משפיעות על היבטים אחרים בפרויקט. הידע הנדרש לעיסוק בניהול פרויקטים מורכבים או פשוטים מצריך הבנה וידע במגוון תחומים וכן את היכולת לפתח טכניקות עבודה. לכן, על מנת להוציא פרויקט מוצלח יש צורך באיש מקצוע אשר ירכז תחת ידו את כל הנדרש לשם הפעלת הפרויקט. זאת באופן, אשר יאפשר לכל אנשי המערכת, הפועלים, המהנדסים, ושאר אנשי הצוות להגיע לשיתוף פעולה מקסימאלי. קורס ניהול פרויקטים מעניק את הידע הנדרש לשם ניהול נכון, תוך התחשבות בשיקולי תקציב, זמן, וכוח האדם העומדים לרשות הפרויקט בהתאם לתכנית עבודה מסודרת ומאורגנת מראש.
קורסים בבנייה ואחזקה אתר קורסים

למי מתאימים הלימודים
לימודי ניהול פרויקטים בבניה מתאימים הן למהנדסים והן לאדריכלים כקורס העשרה וכן למי שמעוניין לרכוש מקצוע רווחי דינמי ומרתק וכן להרחיב את אפשרויות התעסוקה. הקורס דורש רקע כלשהו בתחום ומתאים לאלו הרואים עצמם כבעלי יכולת לפקח, לנהל צוות של אנשים, לעמוד ביעדים ומטרות מוגדרים ולהקפיד על כללי ונהלי בטיחות.

מה לומדים
מטרת הקורס היא לימוד הידע הנדרש לשם ארגון נכון של הפרויקט ויצירת שיטת עבודה אפקטיבית ויעילה התורמת להצלחת הפרויקט. לכן, במסגרת הקורס מועברים שיעורים והרצאות בתחומי הבנייה, הבנת המערכת הכוללת של ניהול פרויקט מעריכת תכנית עבודה ועד ניהול אחרון אנשי הצוות, נהלי בטיחות, היבטים משפטיים, כללי התנהלות בשטח, הכרת הציוד המכאני הנדרש וניהול תקציב.

קורס קציני בטחון
המצב הביטחוני בארץ, הפך את מקצועות האבטחה והשמירה למבוקשים ביותר כאשר הקורסים בתחום מעניקים כלים פרקטיים ותיאורטיים לשם הבנת המערכת הביטחונית על כל היבטיה ופותחים דלת לקריירה דינמית ומלאת עניין. לימודים אלו המכשירים ומעניקים את הכלים הדרושים לשם ניהול האבטחה בכל מוסד או ארגון, אם במסגרת פרטית ואם ציבורית באופן שמונע חדירתם של אנשים בלתי רצויים למערכת.

למי מתאימים הלימודים
הלימודים הינם מותאמים לכל מי שעולם הביטחון והאבטחה מרתק אותו ומעוניין לרכוש לעצמו מקצוע לעתיד בתוך זמן קצר ולהשתלב במערכות אבטחה וביטחון.

מה לומדים
הפעלת מערכת הביטחונית בארגון, ניהול ציוד ומחסן נשק, לימודי חבלה וטרור בארץ ובעולם, יכולת פיקוח והכנת תיק שטח, הכרת מערכות מיגון ואבטחה שונות, כלים ליצירת שיתופי פעולה עם גורמי הביטחון וההצלה. 
לימודי בטיחות, בנייה אחזקה וריתוך המצויים בקטגוריה זו הינם קורסים מבוקשים לא פחות ומאפשרים ללומדים אותם לרכוש מקצוע משתלם ורווחי לעתיד.  
בטיחות, בנייה, אחזקה וריתוך - מאמרים
פתוח לשיפוצים
כל מבנה זקוק לשיפוץ מדי כמה שנים. בבתים פרטיים משפצים בדרך כלל באופן הדרגתי, בכל פעם אזור אחר, אלא אם כן יש אפשרות לעזוב את הבית ולהשתכן במעון חלופי עד יעבור זעם. בכל עשור נוצר במלון הילטון תל אביב
קורסים לרכישת מקצוע
לצד האפשרות לרכוש מקצוע באמצעות תואר אקדמי במוסד לימודים מוכר וסמכותי כמו אוניברסיטה או מכללה, קיימת אפשרות של רכישת השכלה טובה לא פחות ולה לא מעט יתרונות. אפשרות זו מתייחסת ללימודי קורסים מקצועיים
משרד התמ"ת - האפשרויות לקורסים
משרד התעסוקה מציע מגוון קורסים ופותח את האפשרות להצטרף למאות מסלולי לימוד במקצועות שונים, מתוך מטרה לשפר את סיכויי התעסוקה ואת יכולת ההשתכרות של בוגרים בישראל. באופן כללי האגף להכשרת כוח אדם של משרד התעסוקה עוסק בחמישה ענפים של קורסים: א.
קורס ניהול אחזקה: בדרך לתפקיד מגוון ומאתגר
ניהול אחזקה הוא בעצם כותרת על לכל מה שהמפעל או הארגון צריך כדי להתקיים. אם מדובר במפעל שמייצר מזון, לדוגמה, מנהל האחזקה אחראי שברגים ומסמרים לא ימצאו את מקומם על פס הייצור. בנוסף מנהל האחזקה אחראי על
הנדסאי גז: הברירה הטבעית
כפי שפורסם בכלי התקשורת, אחד המסלולים החדשים ביותר שעומדים להיפתח לקראת שנת הלימודים האקדמית הבאה הוא המסלול להכשרת הנדסאי גז. לדברי משרד האנרגיה, הסיבה העיקרית לפתיחת תוכנית הלימודים היא גילויי שדות
יועץ לימודים - מה זה בכלל ולמה כדאי
 בכל מערכת של השכלה גבוהה, בין ומדובר בקורס ממוקד, במכללה המציעה מספר קורסים או באתר אינטרנט העוסק בתחום, קיימים יועצי לימודים שמטרתם לשרת את קהל הפונים והמתעניינים ולתת להם את מקסימום המידע במינימום מאמץ מבחינתם.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר