שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » אמנות ויצירה » אמנות ויצירה - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

אמנות ויצירה - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

לימודי אמנות ויצירה פותחים דלת לעולם של יצירה והנאה, אשר יכולים להוות תחביב או צעד ראשון לקראת פתיחת עסק עצמאי באחד התחומים, הכל תלוי ברמת הכישרון, הרצון וההשקעה, ובעיקר השאיפה להצליח.

קורס תכשיטנות
לימודים המעניקים את היכולת להכין תכשיטים פשוטים ומורכבים מחרוזים שונים, בטכניקות חריזה מגוונות הכוללות שילוב של חומרים נוספים, תוך מתן דגש על ההבדלים בין איכויות של חרוזים, שילוב בין צבעים, צורות וגדלים באופן שיוביל ליצירת תכשיט מושקע ביותר.
אין צורך בכל ידע מוקדם, הלימודים מותאמים לכל מי שמעוניינת להכין לעצמה תכשיטים באופן אישי או במטרה להפוך את התחום לעסק קטן ורווחי שכול כולו יצירה והנאה.

מה לומדים
לימודי רקע כללי על עולם התכשיטנות, הכרת טכניקות ושיטות חריזה שונות, תוך שימוש במגוון של חרוזים וחומרי יצירה, הכרת ההבדלים בין חרוזי סברובסקי לחרוזים מסוגים שונים, שימוש בחריזה עם חוט ומחט, לימוד הכנת תכשיטים מתוך סקיצות ותרשימים. סריגה של תכשיטים ויצירת תכשיטי תלת ממד.לימודי אומנות ויצירה אתר קורסים

לימודי תפירה
היכולת להביא רעיון לבגד לידי מימוש עומד בבסיסו של קורס תפירה, במסגרת הקורס נלמדות טכניקות תפירה שונות להכנת בגדים פרטי לבוש מגוונים והאלמנטים האופנתיים השזורים בהם. לימודים אלו מהווים צוהר לעולם האופנה והסטיילינג והזדמנות לתחילתה של קריירה בעיצוב אופנה.

לכל מי שעולם האופנה מרתק אותו ומעוניין להתחיל בקריירה של עיצוב בדרך פשוטה ומהנה או עבור מי שמעוניין להכין לעצמו מלתחה של בגדים בסגנון ובעיצוב אישי, כמו כן, לימודי התפירה מהווים בסיס ראשוני לכל עיצוב ולכן, גם מי שמעוניין בעתיד ללמוד עיצוב אופנה בבית ספר גבוה, צריך להבין ולדעת טכניקות תפירה בסיסיות שמהן ניתן להמשיך ולהתפתח. פעמים רבות מתחילים בקורס תפירה פשוט ומגיעים לרמות גבוהות ביותר, שכן מדובר בתחום שכשרון ויצירתיות הן מילות המפתח להצלחה ולכן כל אחד יכול לבחור באם להפוך את הקורס הזה למקצוע או להשאירו בגדר תחביב והכנת בגדים לשימוש עצמי ולסביבה הקרובה.

מה לומדים
רקע באופנה ובאמנות, שימוש במכונת התפירה למגוון של חומרים, סוגי התפרים והשימושים שיש לכל אחד מהם, הכרת הבד, איכותו ורמת הגימור, מבוא לתדמנות, הוצאת גזרה, הכנת האלמנטים העיקריים בתפירה: מכפלת, צווארון, כיסים, קפלים, רוכסנים, כפתור. שימוש באלמנטים אופנתיים לתיקון והעשרת העיצוב של הבגד ויכולת להעתיק גזרה ישירות מבגד קיים.

קורסים נוספים בקטגוריה: קורס סריגה, קורס איור, קורס פיסול ועוד. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה בקטגוריית אמנות ויצירה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים אודות אותו תחום עניין.
 
אמנות ויצירה - מאמרים
למה כדאי ללמוד ציור
למד טכניקות ומיומנויות עם קורס ציור מקצועי. שכלל את יכולותיך והפק התקדמות, הנאה וצייר נכון ויפה יותר.  קורס ציור . צבעים, צורות וסגנון הציור שלך. יכול להיות נהדר לחוש עד כמה אתה מוצלח, מתי בפעם
העם הלא מספר
מחקרים מראים, וגם הסתכלות פשוטה מראה, שהילדים של היום קוראים הרבה פחות מהילדים של פעם. מרוב הסחות דעת בצורת מחשב, טלוויזיה, איי פד ודומיהם ילדים נחשפים פחות למילה הכתובה ומסתכלים על קריאה כמטלה יותר מאשר כמעשה מהנה.
כל מה שתרצו לדעת על קורס נפחות
לומדים יודעים ומכופפים. יוצרים פסלים, רהיטים, כלי נוי לבית ולגן – המיוצרים בתענוג חם ומושלם. וכשמתקרר החשק העז וגם התוצר – מוצר, מביטים על הכל בקור רוח ונהנים. על עבודת נפחות: על נוחות ועל בטיחות.
קורס נגרות של משרד העבודה
אם אתם מובטלים, תזכו לקבל דמי אבטלה במהלך הקורס (עשרה חודשים במקום שישה למי שאינו בקורס) לימודי נגרות  במסלול זה אינם כרוך בתשלום והתשלום היחידי אליו תדרשו הוא כ-100 ₪ לחודש שממנו פטורים מקבלי דמי אבטלה והבטחת הכנסה.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר