אתר קורסים / לימודי גרפיקה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי גרפיקה

לימודי גרפיקה מכשירים למלאכת העיצוב של אלמנטים ויזואליים, לרוב לטובת צרכים שימושיים או מסחריים כמו יצירת לוגו, ריטוש ותיקון צילומים, עימוד ועיבוד תוצרים חזותיים למיניהם. כולנו נפגשים בכל יום עם עבודתם של הגרפיקאים; בפרסומות, בעיתונים ובטלויזיה, מהאינטרנט ועד שלטי הרחוב.
בעבר היתה עבודת הגרפיקאי ידנית, ודרשה ידיים טובות ומיומנות בשרטוט על גבי נייר ושאר חומרי בסיס, לצד שימוש בכל עזר כגון עטים, כלי חריטה, לטרסט וצבעים במצבי צבירה שונים. עם התפתחות העידן הדיגיטלי, עבר התחום כולו כמעט לשימוש בעזרים ממוחשבים, אשר מוסיפים מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוביות, דייקנות ומהירות גדולות בהרבה, עומק תלת מימדי וכלי הדמייה יעילים, אשר מקלים באופן דרמטי על המלאכה.
קורס גרפיקה ממוחשבת אתר קורסים
בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של תחומי משנה בתחומים המגוונים של לימודי גרפיקה, אשר יוכלו להקנות ליצירתיים שביניכם מקצוע מלא מא' ועד ת', או התמחויות ממוקדות בענפים פרטניים בתחומי הגרפיקה הממוחשבת השונים. בעמודים הבאים תוכלו למצוא מגוון רחב של כלים מקצועיים החל מקורס שרטוט בסיסי ועד ללימודי תקשורת חזותית מקיפים.
אם ברצונכם בכך, תוכלו להכשיר את עצמכם בקורסים ממוקדים בלימודי תוכנות עיצוב גרפי כהעשרה לאנשי מקצוע בתחום כדוגמת צלמים, אנשי שיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית, גרפיקאים, אדריכלים וסטודנטים. בין אלו ניתן למנות קורסים בפוטושופ, קורסים באינדיזיין ובסקצ'אפ, קורסים במולטימדיה, קורסים באילוסטרייטור, לימודי אוטוקאד, קורסים באפטר אפקטס, קורס מאיה ועוד תוכנות תלת מימד 3D.
לחילופין, תוכלו למצוא גם לימודים מקיפים יותר, כאלו אשר יוכלו להעניק לכם כלים כוללים יותר לעסוק בענף, החל מלימודי גרפיקאי ביצועיסט, דרך לימודי מולטימדיה ועד התמקצעות באנימציה ממוחשבת.
קרא עוד על לימודי גרפיקה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי עיצוב גרפי - לעצב לעצמך מקצוע

קורס עיצוב גרפי מעודדים את היצירתיות, מאפשרים לחלום ולהמציא עולם יש מאין, דבר היוצר תחושה מדהימה. אלא שעם סיום הלימודים

להפוך לגרפיקאי עצמאי בחמישה שלבים

שלב ראשון - הגדר את עצמך אם לא עשית את זה עד עכשיו בזמן לימודי עיצוב גרפי, כעת הגיע הזמן ליצור לעצמך תדמית.

חמש סיבות ללמוד עיצוב גרפי

סיבה מספר אחת: כי אתם אוהבים להיות יצירתיים אחד מהדברים הראשונים שלומדים במסגרת לימודי עיצוב גרפי זה שיצירתיות היא לא מילה גסה.

עיצוב גרפי זה לא מקצוע, אלא אמנות

המכנה המשותף לכולנו באותו אולם היה שבחרנו ללמוד קורסי גרפיקה ושבחרנו לעשות זאת באותה השנה. מכאן הצמחנו רק הבדלים: הייתה

לימודי עיצוב גרפי: רשימה ארוכה של קורסים מרתקים

קורס פלאש קורס זה מיועד לגרפיקאים מקצועיים, לסטודנטים לגרפיקה ולאנשי מקצוע מהתחום, המבקשים להרחיב את הכישורים

קורס עיצוב גרפי: זה באמת מתאים לך?

מעצב גרפי הוא זה שהופך את הרעיון, את המילים ואת התמונה למודעה שיוצאת אל קהל היעד בכלי המדיה השונים. מעצבים עוזרים להחדיר

מה באמת לומדים בקורס גרפיקה?

ההבנה שמה שמוביל את העולם הוא הרבה פעמים איך שהדברים נראים גרמה לעליית קרנם של המעצבים באשר הם ולצמיחה בביקוש למסלולי לימוד

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי גרפיקה

עיצוב גרפי בתילתן

ללמוד עיצוב מהמומחים שבתעשייה ולבנות תיק עבודות תוך כדי הלימודים!