שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורסים לגמול השתלמות
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורסים לגמול השתלמות

קורסים לגמול השתלמות הם השלכה של הסכמי השכר במגזר הציבורי-מוסדי בארץ, המאפשרים ואף מעודדים עובדים להרחיב את כישוריהם באמצעות לימודים בקורסים: צבירה של מכסת שעות לימוד מסוימת בקורסים ממוקדים המקנה לעובד הזדמנות לתוספת שכר הקרויה "גמול השתלמות".
הסדר זה תורם הן לעובד אשר נהנה מכלי להגדלת השכר, מעשיר את עולמו וידיעותיו, והן למעסיק אשר זוכה בעובד משכיל יותר, בעל כישורים מקצועיים רחבים ויעילים יותר, שמסוגל כעת לספק תפוקה גבוהה יותר באמצעות כלים חדשים, ולאחר שנחשף להתמחויות וכלים חדשים בהשכלה המקצועית הרלוונטית לתפקידו. יתרה מכך, העובד מסוגל כעת אף להרחיב את תחומי האחריות של תפקידו, כהמשך להרחבת הידע באותו תחום. המעסיק יכול למשל להפנות את העובד לתחום לימודים ממוקד ורלוונטי, אשר לא רק יקדם אותו מבחינת שכר, אלא גם יענה על צרכים מקצועיים של מקום העבודה, ויאפשר למעסיק לייעל את עבודתו ותחומי אחריותו של העובד הקבוע, במקום לשכור איש מקצוע חדש ונוסף.
 לימודים לגמול השתלמות אתר קורסים
בעוד שבמקורם היו לימודים אלו מחוייבים לזיקה מלאה לידע הרלוונטי אותו דורשת משרתו של העובד, עם השנים התרופפה חובה זו, וכיום ניתן ללמוד מגוון רחב יותר, הכולל למשל את תחומי העיצוב השונים, אמנות יוצרת לסוגיה, העשרת ההשכלה הכללית, ואפילו תחומי הטיפוח והיופי, הספורט והפנאי.
 
הסדרי גמולי השתלמות נהוגים במגזרים שונים וגדולים במשק, וכיום זכאים לו כמעט כל עובדי הסקטור הציבורי; עובדי מערכות הבריאות, כוחות הבטחון, משרד החינוך, הנדסאים ואקדמאים. משום הדרישה הגבוהה, מוסדות לימוד רבים מציעים תכניות לימוד מוכרות לגמול בתחומים רבים ומגוונים.

בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא תכניות רבות ומגוונות במבחר מוסדות לימוד, אשר המשותף בין כולם הוא היותם מאושרים על ידי הגורמים המוסמכים לקורסים לגמול השתלמות במגזרים השונים הזכאים להטבה זו: גמול השתלמות למורים, גמול השתלמות לאקדמאים, גמול השתלמות להנדסאים וגמול השתלמות לאחיות. ניתן למצוא לימודים אלו בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע ובכל רחבי הארץ.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר