שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » אופיס ותוכנות משרדיות
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

אופיס ותוכנות משרדיות

אופיס ותוכנות משרדיות הן ידע הכרחי בימינו. בשוק העבודה המודרני כבר כמעט ולא נותרו משרות אשר אינן תובעות כישורים כלשהם בעבודת מחשב כלשהי. גם אם אין המדובר במגזר ההייטק ותעשייה מתקדמת, כישורים כלשהם נדרשים כמעט תמיד. גם אם לא מדובר במשימות טכנולוגיות מורכבות, כמעט כל עובד נדרש למיומנות ברמה זו או אחרת, ומי שאין ברשותו כלים בסיסיים בתחום יגביל משמעותית את תחומי התעסוקה האפשריים עבורו. גם מי ש"לא מתחבר" למחשב מחויב ברכישת כלי יסוד שיאפשרו לו פעילות מקצועית סדירה ויעילה, תקשורת עם עמיתיו, ויכולת שימוש באינטרנט לאיסוף מידע או נתונים שונים.
לימודי אופיס ותוכנות משרדיות אתר קורסים
 בקטגוריית לימודי אופיס ותוכנות משרדיות כאן באתר תוכלו למצוא את כל מגוון ההכשרות הכלליות אשר יעניקו לכם מיומנות עם כלי העבודה הנדרשים בתחום, ואלו הראשיות ביניהן:
 
קורס אופיס – לימודים המקנים היכרות מלאה עם מגוון הכלים בחבילת תוכנות זו של חברת מיקרוסופט, הכוללת כלים שימושיים בעבודה יומיומית מול מחשב; שימוש בדואר אלקטרוני, כתיבת מסמכי טקסט ועריכתם, והכנת מצגות וגליונות אלקטרוניים. מסלולים אלו מקנים בסיס ומשכללים את יכולות התלמידים בכלי העבודה של אופיס, קיצורי דרך, עבודה יעילה ותכליתית, והכרת השימוש הנכון בתוכנות וורד Word, פאוורפויינט Powerpoint, אקסל Excel, אאוטלוק Outlook.
 
קורס אקסל – מסלולי לימוד בדרגות שונות של מקצועיות בתוכנת אקסל, המשמשת לגליונות אלקטרוניים. תוכנה זו נדרשת עבור רבים, אך עבור המשתמש הממוצע תועלתה בסיסית, והפונקציות הנדרשות בפועל אינן רבות. עבור אחרים מייצרת התוכנה תועלת מורכבת יותר, והם נעזרים בכלים מורכבים יותר הגלומים בה. מסלולי הלימוד תואמים לדרישות השונות בהתאם לדרגות ועומק הצרכים הנדרש לתלמיד.
 
קורס וורד – תוכנת עיבוד התמלילים הנפוצה בעולם לא דורשת הצגה; נדירים אלו שלא נעזרו בה, וכמעט כל אחד יודע לעשות בה שימוש בסיסי, אולם זוהי תוכנה מורכבת, בעלת שפע אדיר של פונקציות וכלים אשר מעטים יודעים להפעיל. הקורסים בקטגוריה זו מיועדים להקנות בקיאות בכלים המתקדמים של וורד, עבור אלו הנדרשים להם.
 
קורס יישומי מחשב – קורס מחשב למתחילים המגיש לימודי מחשבים בסיסיים למתחילים, חסרי רקע שהתעקשו עד היום והצליחו להימנע ממחשבים להשלים פערים ראשוניים, ולהיכנס לעידן הדיגיטלי ברגל ימין ובבטחון עצמי. בקורסים אלו נלמדת גלישה באינטרנט, טיפול בקבצים שונים, ושאר כלים בסיסיים והכרחיים לשימוש נכון ויעיל במחשב.
 
קורס פריוריטי – תוכנת ERP היא מערכת לתכנון משאבי ארגון המרכזת תחומי ארגון מגוונים תחת קורת גג אחת, וכוללת ניהול לקוחות, רכש, חשבונות, ותחומים ארגוניים שונים. לימודים אלו מקנים בקיאות בכלים אלו שמטרתם היא יצירת אינטגרציה בשלוחות השונות של פעילות הארגון.

אופיס ותוכנות משרדיות - מאמרים
איך מחשבים פיצויי פיטורין?
באופן כללי פיצויי פיטורין מחושבים בהתאם לשכר שהעובד קיבל במהלך שנות עבודתו. הנוסחה הבסיסית אומרת: מספר השנים שבהן עבד כפול המשכורת האחרונה = גובה הפיצוי. עם זאת, עובדים ומעסיקים רבים מבצעים שינויים במהלך
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מודעות פרסום
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר