שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » פנים ארגוני
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

פנים ארגוני

מסלול פנים ארגוני הוא קורס המגיש מסלול הכשרה ייעודי לקבוצה מאובחנת בארגון, הדרכה שהפכה בשנים האחרונות לערך עליו ארגונים שמים דגש רב ומהווה חלק חיוני מהאסטרטגיה הארגונית. מנהלים רבים מודעים כיום כי יש צורך לשלב הכשרה ופיתוח פנים ארגוני הן כחלק מהתהליכים המתרחשים בשגרה והן בטרם מתחילים פרויקט או תכנית חדשה כגון הטמעת טכנולוגיה חדשה כמו תוכנה, או לימוד שפה בארגון, יצירת שיפור בביצועים הניהוליים של העובדים או כחלק מקידומם המקצועי.
תכניות וטכניקות עבודה חדשות מתווספות לשגרת העבודה הארגונית ולכן, ארגונים חייבים לשים לב לשינויים הטכנולוגיים ולספק הכשרה לעובדים על מנת שיבינו את השינויים בתחום והן על מנת להקנות להם את הכלים לפעול באופן יעיל במסגרת תפקידם. לכן, כאשר באים לבחון צורך בהכשרה יש לבחון אילו כישורים קיימים בקרב העובדים ואילו כישורים חדשים נחוצים על מנת להעלות את תפוקת ויעילות הארגון.
הכשרה פנים ארגונית אתר קורסים
ניתן למנות מספר יתרונות הטמונים בהכשרה פנים ארגונית הן לעובדים עצמם והן לארגון:

1. תועלת לטווח ארוך: הכשרה מעצימה את כישורי העובד, מקנה לו יכולות "מולטי טאסקינג", נותנת תחושת סיפוק ומגבירה את מחויבותו העובד לתפקיד ולארגון. כך, העובד רוכש ידע הכרחי להתקדמותו בארגון וכן מוטיבציה לפעול ולהגדיל ראש במסגרת תפקידו בארגון.

2. שוק העבודה כיום הינו תחרותי ומכיל שפע של הזדמנויות תעסוקה עבור אנשים מוכשרים בעלי ניסיון תעסוקתי. כתוצאה מכך ישנו קושי עבור מקומות עבודה רבים להחזיק לאורך זמן בעובדים טובים ומוכשרים בתוך הארגון. הכשרה ארגונית היא הזדמנות פז להעניק הטבה לעובדים אשר הוכיחו את עצמם כבעלי ערך לארגון.

3. בתעשיות מבוססות שירות המקור העיקרי להכנסת הארגון הוא מומחיות צוות העובדים לכן, חשוב במיוחד לספק להם הכשרה איכותית. שביעות רצון של הלקוחות הנעשית על ידי שמירה על קשרי לקוחות טובים תגביר את הסיכוי ללקוחות חוזרים וכן את איכות השירות.

4. הכשרה פנים ארגונית חשובה במיוחד בעת הכשרת עובדים חדשים כיוון שהיא מסייעת להבין את דרישות העבודה ואת האחריות המוטלת עליהם. היא אף גם מסייעת בהבנת התרבות הארגונית ובהגברת התקשורת בין הרמות השונות בארגון.

5. עובדים אשר הוכשרו ישפרו את יעילותם, יעלו את התפוקה וכתוצאה מכך יתרמו לשגשוג ולרווחיות הארגון.  

6. לבסוף, הכשרה יעילה ונכונה של העובדים בקורס פנים ארגוני מקנה יתרון תחרותי לארגון על פני ארגונים אחרים בתחום.

 

רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר