שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורסים מקצועיים » קורסים מקצועיים - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורסים מקצועיים - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

קורסים מקצועיים היא מטרייה רחבה במיוחד, הכולל תחתיה התמחויות ומקצועות רבים. כל אמא יהודייה חולמת על בן רופא (ועדיף מנהל מחלקה) או עורך דין (ועדיף שופט), אלא ששוק העבודה בארץ השתנה עם השנים, ותחומי לימוד אקדמיים רבים אינם מבטיחים עבודה יציבה ופרנסה בענף. במקביל לכך, הולך וגובר במשק הצורך בעובדים מקצועיים. כמו כן ירידת קרנם (הבלתי-מוצדקת) של בתי הספר המלמדים קורסים מקצועיים גרמה למחסור משמעותי במשק בידיים עובדות ומיומנות בענפים שונים.
משרד הכלכלה הוא הגורם הממלכתי אשר מנסה לסייע באיזון הנדרש, וגורמי המחקר הממונים בו פרסמו טבלה זו אשר מנתחת את המקצועות השונים בהתאם לצרכי השוק, הביקוש לעובדים והשכר על פי מקצועות. הנתונים בה מצביעים במובהק על מגמות אשר ממילא מדובר בהן רבות. ניתן להיווכח כי מקצועות "יוקרתיים" רבים סובלים מהעדר ביקוש כמעט מוחלט, ביניהם ניתן למנות למשל ביולוגים, פקידי בנק, צלמים, תרפיסטים, קניינים, עיתונאים, גרפיקאים, בוגרי לימודי מדעי הרוח, מורים על-תיכוניים, ואפילו מנהלי משאבי אנוש, שבאופן אירוני ספק אם ימצאו עבודה אפילו לעצמם.

מול כל אלו, מי שניסה לאחרונה להזמין הביתה חשמלאי, נוכח בוודאי בקושי למצוא מקצוען פנוי ובמחיר הוגן. המידע של משרד התמ"ת מזהה מגמה זו, וגם הנתונים מאשרים זאת, ומדרגים את המקצוע בערך תעסוקתי גבוה. גם חשמלאי שכיר עם הכשרה בסיסית ימצא עבודה בקלות, ואפילו המשכורת הראשונה שיקבל תהיה גבוהה מממוצע השכר במשק. קל וחומר אם יהיה עוסק זעיר שיצליח בתחומו, או בעל קשרים נכונים שיאפשרו לו להתקבל לעבודה בחברת החשמל.
קורסים מתצועיים אתר קורסים 
באותו אופן, ניתן למצוא בטבלת נתונים זו מקצועות רבים אשר מציעים עתיד מקצועי מבוקש, המצריך רק הכשרה פשוטה, יעילה וזריזה, לעתים אף בסבסוד המדינה. בין מקצועות אלו ניתן לציין למשל בנאים וטפסנים, הנדסאים בהתמחויות שונות, זגגים, מודדים, מחסנאים, מכונאי רכב, מנהלי חשבונות, מנהלי עבודה בבניין ובחקלאות, מנופאים ומלגזנים, מסגרים, נגרים, טבחים, נהגי משאיות, סתתים, עובדים פרא-רפואיים, צבעים ושרברבים. כל מקצועות אלו נהנים כיום מביקוש גבוה, ובהתאמה גם ממשכורות מכובדות. לימודים אלו מתאימים גם למחפשי עבודה מבוגרים יותר, אשר סובלים כיום לא פעם מאפלייה תעסוקתית על רקע גיל.
 
מה כדאי
לשם השוואה, עיבוד שבבי (מפעיל ותוכניתן CNC) הוא מקצוע שניתן ללימוד בתוך חצי שנה בלבד במהלך קורס ערב או בימי שישי, בעלות נמוכה יחסית, ולעתים גם בסבסוד או מימון המדינה. את בוגר לימודים אלו ניתן להשוות למקבילו, בוגר אוניברסיטה שהשקיע שנים, מאמצים ניכרים והון רב להשגת תואר במדע המדינה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה או יחסים בינלאומיים. שני אלו ייצאו לשוק העבודה כאשר משכורתו של השני צפוייה להיות נמוכה בשליש מזו של הראשון, אשר נהנה גם מביקוש גבוה פי שלוש לשירותיו המקצועיים לעומת בוגר הפקולטה למדעי החברה.
 
למי זה מתאים
אם כן, למי שמחפש לעצמו עתיד מקצועי בטוח ורווחי במשק העבודה כיום, כדאי לשקול פנייה לאפיקי השכלה מקצועיים, ולבחור קורסים מקצועיים מתאימים אשר יאפשרו לו יסוד כלכלי יציב יותר, יכולת תעסוקה כעצמאי או כשכיר לבחירתו, וכל זאת באמצעות לימודי הכשרה מקצועית אשר נגישים בכל רחבי הארץ. את רובם המכריע ניתן ללמוד בנוחיות במקביל לעבודה סדירה, והם יאפשרו פתיחת דלתות חדשות שיבטיחו עתיד ורוד לחשבון הבנק של בוגריהם.
 
בעמודים הבאים באתר תוכלו למצוא שפע של מאות קורסים מקצועיים בקטגוריות השונות, אשר המשותף ביניהן הוא התכליתיות שבהם, והיותם כלי יעיל ליציאה בטוחה, מיידית ומוצלחת לשוק העבודה.
 
קורסים מקצועיים - מאמרים
לפתוח עסק בתחום המומחיות שלך
בעמדה של "טכנאי" יכול להיות תוכניתן, רופא שיניים, עורך דין, גרפיקאי, מאמן אישי, וכל אדם אחר שיודע לעשות עבור לקוחות, את מה שהוא מיומן בו. אדם כזה פותח עסק ברגע שמתקיימים שני התנאים הבאים: 1.
מה בשבילכם, קורסים חד מקצועיים או רב תחומיים?
אנו חיים באווירת האפשרויות הבלתי מוגבלות, בעידן שמעודד הגשמה עצמית ומימוש יכולות מולדות. אם נוסיף לכך את העובדה כי נכונו לנו שנים רבות של עבודה, נקבל מציאות שבה וודאי נרצה לערוך שינוי בקריירה. ייתכן
בחירת מסלול לימודים – תהליך מעניין ומעשיר
לרוב אנחנו יוצאים ללמוד בכדי לרכוש מקצוע , לערוך הסבה מקצועית, אך ישנם כאלו שיוצאים ל לימודי העשרה כחלק מניצול הפנאי שלהם. בתור לומדת סדרתית למדתי במה חשוב להתמקד בבואנו לבחור מסלול לימודים או
הנחיות לבחירת קורס מקצועי למקצוע בחיים
רבים מהאנשים איתם אנו נפגשים שואלים את אותן שאלות לפני בחירת קורס. בחירת קורס היא עניין מורכב ובמיוחד רגשית, אנו רואים כי ההחלטה לגבי קורס או הכשרה מקצועית הינה מאוד גורלית על המשך חיינו ובעיקר על הקריירה שלנו.
קורס שמתאים לי
בין אם אתם צעירים אחרי צבא או אולי מבוגרים יותר, אתרי הקורסים השונים מספקים לכם מידע רב, ובעיקר – חשוב, באשר לקורסים הקיימים בארץ במסגרות השונות. אתרים אלה חושפים אתכם לתכנים רבים, בהם תוכלו להשתמש
לשכת התעסוקה - כל המידע על קורסים של משרד התמ"ת
באופן כללי האגף להכשרת כוח אדם של משרד התעסוקה עוסק בחמישה ענפים של קורסים: א. הסבה מקצועית לאקדמאים ב. הכשרת מבוגרים במסלולי יום ובמסלולי ערב ג. הכשרה בתעשייה ובבנייה ד. קידום נשים ופיתוח כישורי עבודה ה.
טכנאי מחשבים: הקורס, העבודה, השכר
רגע לפני שאתם נרשמים לקורס טכנאים זה או אחר, כדאי שתכירו את טכנאי המחשבים. הוא לומד כחצי שנה, מרוויח משכורת מייד עם תום הלימודים ויש לו הרבה לאן להתקדם הן מבחינת מבנה המשרה, הן מבחינת השכר והן מבחינת ההתמחות.
איך לנצל בחוכמה את הפיקדון הצבאי
לצד הגדלה משמעותית של סכום המענק, החל להיצבר לזכות כל משרת פיקדון אישי בשיעור גדול משמעותית, אלא שבניגוד למענק הניתן מיידית עם השחרור ללא כל תנאי ויכול לשמש לכל צורך, מטרתו של סכום זה היא מוגדרת, ונועדה
קורסים מקצועיים - המינוף הנכון לשוק התעסוקה
המושג "קורסים מקצועיים" עלול קצת להטעות; הרי כל קורס הוא "מקצועי", ומכל מורה המלמד בו נדרש להיות מיומן בתחומו כדי להנחיל את הידע המבוקש לתלמידיו. הגדרת המושג בפועל אם כן, מתייחסת
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר